• Свеж
Закачалка За Ѕид за Јога Мат, Издржлив Држач за Монтирање На Ѕид за Јога од 1 пар Водоотпорен Заштедете Простор За Спална Соба За Канцелариски Транспарентен

Закачалка За Ѕид за Јога Мат, Издржлив Држач за Монтирање На Ѕид за Јога од 1 пар Водоотпорен Заштедете Простор За Спална Соба

DEN 319.52

Од стока
Во продавницата

Закачалка За Ѕид за Јога Мат, Издржлив Држач За Држач за Ѕид за Јога од 1 пар Водоотпорен Заштедете Простор За Спална Соба За Канцелариски Транспарентен Спецификација : Тип На Предмет : Материјал За Складирање На Јога Мат : Акрилик Декорација : ова ќе биде одлична декорација за вашиот дом, дневна соба, спална соба, продавница и канцелариска тежина : Прибл. 194g / 6.8 oz Пакет Листа : 2 x Јога Мат Држач За Ѕидни Монтирања4 x Завртка4 x Експанзија Цевка [Заштедете Простор] овој држач за јога мат не само што заштедува простор, туку и може целосно да ги прикаже вашите омилени предмети, за да ја задоволи вашата различна потреба. [Едноставно За Инсталирање] решетката За складирање јога мат е лесна за инсталирање, обезбедени се некои додатоци за да се олесни вашата инсталација. [Акрилен Материјал] Изработен од акрилен материјал, кој е цврст и издржлив, за да можете да го користите некое време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне