• Свеж
Хартија # Монета Коверти, Шампањ Металик,, 500 Пакет

Хартија Монета Коверти, Шампањ Металик,, 500 Пакет

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Не може да биде полесно!. Цврстата и издржлива дебелина на пликовите во Овој Пакет 500 ги прави совршени за испорака на долги растојанија без свиткување или кинење. Тие се изградени од тешки луксузни акции, што ги прави издржливи и совршени за различни прилики. КОГА се печатат, ЛУКСУЗНИТЕ пликови се надополнети со широк спектар на бои за мастило. пликовите со тежина на текст се одличен избор бидејќи се околу двојно подебели од обичната хартија за печатач. Купете пакет од 50, 250, 500 или 1000 денес! РАЗНОВИДЕН МИНИ ПЛИК : Ако барате плик за колекции монети, занаетчиски материјали, копчиња, семиња, инсерти за покани и многу повеќе, нашите пликови со монети #1 се одлична опција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне