• Свеж
Жени Стп Кожа Паркови Со Цврста Боја Јакна Со Патент Јака Со Ревер Исечен Ватиран Пуфер Палто Долги Ракави Долна Облека Со Џеб Црвена Л

Жени Стп Кожа Паркови Со Цврста Боја Јакна Со Патент Јака Со Ревер Исечен Ватиран Пуфер Палто Долги Ракави Долна Облека Со Џеб

DEN 348.32

Од стока
Во продавницата

Жени Стп Кожа Паркови Со Цврста Боја Јакна Со Патент Јака Со Ревер Исечен Ватиран Пуфер Палто Долги Ракави Надворешна Облека Со Џебен Материјал : Полиестерски Ракави : Јака Со Долги Ракави : Држач За Јака : Затворач За Стоење : Предна Должина На Патент : Кратка Шема : Цврста Боја : Опуштени Џебови : Два Странични Џебови Стил : Секојдневна Нега : Ладно Миење Во Машина Со Слични Бои : с БИСТА : 92см/36.22" Ракав : 54см/21.26" Должина : 47см/18.50" . Големина : М Биста : 96см/37.80" Ракав : 55см/21.65 "Должина : 48см/18.90". Големина : Л Биста : 100см/39.37" Ракав : 56см/22.05 "Должина : 49см/19.29". Големина : XL Биста : 104cm/40.94" ракав : 57cm/22.44" Должина : 50cm/19.69" Функција : Еднобојна Долга Ракав Екипажот Вратот Краток Паркови Јакна За Жени. Натпревар : елегантниот дизајн и класичните бои го прават доволно разноврсен за да се носи со секоја облека, од секојдневни фармерки и чизми до опции за облекување. Прилики : јакната ве одржува удобни и топли, совршена е за секојдневно, училиште, тренинзи, секојдневно носење, состанок, вечера, работа, спорт итн. Големина : С, М, Л, ХЛ. Нега : машинско перење одделно со ладна вода, потоа сушење во сенка и не избелувајте и пеглајте.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне