• Свеж
Одеерби Пижами Деца Бебе Дете Девојче Печати Кимоно Наметки Бањарка Облека За Спиење Облека Палто

Одеерби Пижами Деца Бебе Дете Девојче Печати Кимоно Наметки Бањарка Облека За Спиење Облека Палто

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Деца Бебе Дете Девојче Печати Летни Кимоно Наметки Бањарка Облека За Спиење Облека палто внимание плз : ако вашето дете е месести, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам. Карактеристики : 1.It изработен е од квалитетни материјали, чувство на Мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе2.Секојдневен стил на врвот, убава, симпатична и удобна облека за бебиња3.Одлична идеја за облека за бебиња, нема сомнеж во нашиот ум вашето мало бебе ќе биде најслаткото Информации За Производот : Пол : Тип На Шема На Девојки : Цврст Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовна Пригода : Обичниот Пакет вклучува : 1 ПАРЧЕ Бањарка+1 ПАРЧЕ Панделки и миењето раце и машината за перење е Во Ред ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина На табела : 4 Препорачај Возраст : 2-3 Години Биста : 70см/27,6 "Должина : 62см/24,41" Должина На Ракавот : 18см/7,1 "Рамо : 35см/13,78" . Големина : 6 Препорачај Возраст : 4-5 Години Биста : 78см/30,71 "Должина : 67см/26,38" Должина На Ракавот : 19см/7,5 "Рамо : 38см/14,96" . Големина : 8 Препорачај Возраст : 6-7 Години Биста : 86см/33,86 "Должина : 72см/28,3" Должина На Ракавот : 20СМ/7,9 "Рамо : 43см/16,93" . Големина : 10 Препорачај Возраст : 8-9 Години Биста : 92см/36.22 "Должина : 77см/30.31" Должина На Ракавот : 22см/8.66 "Рамо : 47см/18.50" . Големина : 12 Препорачај Возраст : 10-11 Години Биста : 100см/39.37 "Должина : 82см/32.28" Должина На Ракавот : 23см/9.06 "Рамо : 50см/19.69" Клиренс пижами За Деца Бебе Дете Девојка Печати Кимоно Облеки Бањарка Облека За Спиење Облека Палто 2-3 години. Материјал : Полиестер. Ве молиме погледнете ја табелата со големини пред купувањето. Посакувам да имате среќен шопинг време!. Испорачани во рок од 48 часа, испорака во 7-15 дена, може да пристигне порано. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне