• Свеж
Јувул Женски Коктел Фустани Лето Шифон Макси Фустани Длабоко V Возбуда На Вратот Краток Ракав Плажа Партија Коктел Тече Завиткајте Фустан Со Појас

Јувул Женски Коктел Фустани Лето Шифон Макси Фустани Длабоко V Возбуда На Вратот Краток Ракав Плажа Партија Коктел Тече Завиткајте

DEN 512.00

Од стока
Во продавницата

Женски Мода Лето V-Вратот Повик Печати Краток Ракав Партија Клуб Долго Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој лесен, фустан е совршен за оние денови на дете!5.Прилика : канцеларија,тренинг,кампување на отворено и исто така секојдневно секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица,шопинг итн.ќе ви се допадне овој сладок фустан во вашите излегувања. Овој фустан се одликува со вратот и краткиот ракав со крпеница за привлекување око.Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот.Сезона : Пролет,Лето,Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен,партиматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Карактеристика На Фустанот : женски цветен долг фустан со Кратки ракави длабок в фустани со возбудливи фустани секојдневен дизајн на обвивка за замав со ремен за венчаници за венчавки Плус Големина Макси Фустан Лабав Џеб Преголем Фустан Шмек Карирани миди фустани Кошула со кратки ракави Копче Надолу Вратот На Екипажот Вратоврска Половината Цврсти Џебови За Фустани Со Замав плус големина гроздобер принт среден ракав V врат мини фустан За Забава Летна Плажа Мини Фустани Ракав Надвор ОД РАМО ГРОЗДОБЕР ФУСТАН за ЗАБАВИ Набразден елегантен. Дизајн : Линискиот Фустан е специјално совршен за девојки во облик на круша,должината на подот и дизајнот со висок еластичен струк лесно можат да ги сокријат вашите дебели нозе, визуелно да ја подобрат линијата на половината и да ги направат вашите нозе потенки.Секој треба ова лето бохо макси фустан! А-линија и висок половината дизајн е лесно да се покаже вашиот секси крива, и одблесокот нивоа замав здолниште, што го прави удобно во текот на целиот ден. Прилика : Совршени фустани за пролет, лето,aut, улична облека и секојдневно носење фустанот со маица со плиси, исто така,може да се носи дома или излегување,дневно /канцеларија/датира/ноќен клуб/ ноќница / работа, бизнис, танц, забава, одмор на плажа. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Цветниот принт на овој течен сарафан може совршено да ја изрази вашата личност и мода. Материјал : Со Цел Да Ви Обезбеди Свеж Летен Ден.Макси фустанот а-линија е изработен од полиестер и еластан, обезбедуваат мека и пријателска за кожата, исто така, не гледаат. Ткаенината е лесна и удобна, одговара за пролет лето и fall. Плисираниот еластичен појас има добар истегнување за да се приспособат на различната големина на половината и да ги задоволат барањата на различно тело types.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Идеи за совпаѓање : сандали, потпетици, хеланки, ѓердан, обетки, капи.Прилики : училиште,секојдневен,плажа, Забава, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, забава, клуб, итн.fall, зима, пролет и лето.Мека Мазна-Допрена, Затворена За Кожа, Секогаш Грижете Се За Вашата Нежна Кожа Иако После Целодневно Носење; Вие Од Временскиот Ден, Ве Одржувате Ветровити Благодарение На Меката Лесна Ткаенина Што Дише.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне