• Свеж
Облека за Обликување За Жени Плус Големина Женски Обликувачи Боди Фирма Контрола Обликување Кревач Корсет Обликувана Облека

Облека за Обликување За Жени Плус Големина Женски Обликувачи Боди Фирма Контрола Обликување Кревач Корсет Обликувана Облека

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Женски Обликувач Боди Фирма Контрола Обликување Кревач Корсет Обликувањекарактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови ,Врв За Печатење,Краток Ракав, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна и Пролетна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер. лесен мек и удобен.3.Повеќе секси и привлечни за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Лето и Пролет.5.ЗАБЕЛЕШКА : рачно или нежно перење во машина во ладна вода / избелувајте / исушете Ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи помала Од нормалните Европски големини. погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Пол : Женски Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Облека ?●Супер Растеглива Ткаенина● : Нашата облека е изработена од здрави и пријателски за кожата ткаенини со висока еластичност, кои ги компресираат телесните масти и го обликуваат телото додека остануваат удобни и дишат, дури и кога се носат цел ден без да се чувствуваат затнато или тешко. Очигледно добро кастрење, шиење и добро дизајнирани да го покажат квалитетот. Беспрекорниот дизајн што дише го намалува контактот помеѓу линиите на шевовите и кожата, го намалува стресот и ја подобруваesетиката, која е доволно лесна и невидлива за да одговара на облеката што одговара блиску. ?€Исклучителен Дизајн} : делот За боди за Обликување е поделен со uniqueономски уникатен дизајн за кревање, помага да го затегнете дното и да ги подигнете задниците, да ви ги дадете шармантните облини што ги сакате, да го направите вашиот плен да изгледа поголем, посекси и поубав. Прекрасниот Дизајн На Вратот V може да ја покаже вашата привлечна клучна коска, да ја подобри вашата прекрасна женска силихуета. ?®Мора Да Има Главен Елемент За Гардероба : оваа облека за обликување на боди се држи во вашето јадро, ги крева градите и го измазнува стомакот. Неговата мека и беспрекорна конструкција со путер го прави ова извајачко парче неопходност за подобрување на вашите шармантни природни облини. Врвот на резервоарот за комбинезон може да биде директно облека, префект натпревар со фармерки, панталони, шорцеви, фустан, здолништа, хеланки итн. ?●Применлива Сцена● : Многу погодна за мајки по породувањето, канцелариски работници, дебели и жени кои сакаат здраво и витко тело. Можете да го користите за секојдневно, запознавање, забава, матурска, свадба, работа итн. Тоа не само што ќе ја промени формата на вашето тело, туку и ќе ви донесе поголема самодоверба и шарм. Боди за облека за обликување на телото е совршено за секоја пригода што сакате да ги покажете вашите шармантни облини, како што се свадба, забава, клуб, прослава, празник и канцеларија. ?●Нега На облека : Цврсти ткаенини поддржуваат миење раце во нежна ладна вода/ машинско перење во вреќа за перење/ перење одвоено во боја/ пеглајте ги наборите пред фотографирање/ не избелувајте. За да спречите брчки, веднаш отстранете ја од машината за сушење. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини според вашата биста, половината и колковите пред да купите. Можеби ќе се изненадите колку изгледа "малото" боди за жени за време на 1-ви обид. Но, не грижете се, обликувачот на телото е намерно дизајниран со супер растеглива ткаенина, така што ќе ве прегрне на сите вистински места!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне