• Свеж
Бедрозијците Трианголо 5 5 Керамичко Поле Плочка Во Црно

Бедрозијците Трианголо 5 5 Керамичко Поле Плочка Во Црно

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Бедрозијците трианголо 5" х 5 " Керамичко Поле Плочка Во Црно (1.43 Фасадата/Цтн) иновативен 3Д триаголник керамички ѕид плочка, Колекцијата Трианголо, игра со светлина и сенка за да им даде на вашите ѕидови визуелна длабочина и димензија. Трианголото 4,5"х5", понудено во шест смели бои, претставува бројни опции за додавање смело и суптилно геометриско олеснување на вашите ѕидови. Оваа серија доаѓа во сјајни, мат и метални завршетоци. Измешајте и усогласете ги боите, завршувањата и моделите за да создадете уникатни ѕидови. Покрива 1,43 квадратни метри по картон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне