• Свеж
Фишер Фп Треперење И Сјај 6 Џини Леа Кукла

Фишер Фп Треперење И Сјај 6 Џини Леа Кукла

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Децата можат да уживаат во часови авантура и забава со Треперењето И Сјајот На Леа Кукла. Се одликува со реален и детален дизајн исто како и ликот во ТВ-шоуто. Куклата џини Лиа има облека со розови сатенски панталони и златни чевли. Дополнително, вклучува четка за коса во форма на шише џин, така што децата можат да ја стилизираат обоената коса и да си играат со специјалните налепници за скапоцени камења. Фишер-Цена Трепет и Сјај, 6" Џин Лија Кукла : Патување со Лија преку Виножито Водопад во магичен Виножито Захрамај. Розови сатенски панталони и златни чевли. Карактеристики мека коса и доаѓа со четка за коса во форма на шише џин. Вклучува специјални налепници За Скапоцени Камења. Лија е лик од ТВ-шоуто "Трепет и Сјај". Стои приближно 6 " Ч. за возраст од 3 и постари.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне