• Свеж
Samsung Sound bar 2.1 ch 300w Безжичен Сабвуфер

Samsung Sound bar 2.1 ch 300w Безжичен Сабвуфер

DEN 1424.00

Од стока
Во продавницата

Подобрете го времето За забава Со Samsung HW-K450/ЗА 2.1-Канална Звучна Лента со Безжичен Сабвуфер. Уживајте во беспрекорно аудио стриминг, видео игри и филмови со голема јасност. Овој систем за безжична звучна лента обезбедува до 300 W вкупна моќност. Bluetooth поврзувањето е вградено во единицата за поврзување со уреди како mp3 плеери, паметни телефони и таблети. Технологијата За Поврзување На Звукот на ТВ создава повлијателно искуство од вашиот телевизор. Дополнително, Оваа безжична звучна лента Samsung ви овозможува Да имате Dolby Дигитален и DTS 2-канален аудио. Лесно е да се постави и доаѓа со далечински, комплет за монтирање на ѕид и упатство за употреба. (Прекинато) Клучни Карактеристики и Придобивки : Безжичен Опкружувачки Звук Подготвен Проширете го вашиот опкружувачки систем со додавање На Комплетот За Безжичен Опкружувачки Опкружувачки СИСТЕМ SWA-8000 S. Уживајте во извонредното аудио искуство без неред. Тв Звук Поврзете Уживајте во системот за домашна забава без неред. Тв Саундконект ви овозможува веднаш да уживате во филмови, музика и ТВ-емисии со појасен, повлијателен звук. Експанзии на опкружувачки Звук Проширувањето На Опкружувачкиот Звук обезбедува пореално и извонредно аудио искуство што се чувствува како да излегува веднаш од ВАШИОТ ТЕЛЕВИЗОР. Samsung Audio Далечински App Control вашиот систем за домашна забава од вашиот телефон или мобилен уред со Апликацијата Samsung Audio Remote. Bluetooth Power On Connect безжично За контрола на еден допир на Вашата Звучна Лента од уреди компатибилни со Bluetooth. Едноставно изберете Ја Лентата За звук за спарување и вклучете ја автоматски за беспрекорно искуство за домашна забава.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне