• Свеж
Хари Потер Хогвортс 3, Сложувалка

Хари Потер Хогвортс 3, Сложувалка

DEN 1008.00

Од стока
Во продавницата

Додека гледате низ Црното Езеро, ја гледате Школата За Вештерство И Волшебство Во Хогвортс, како се издига во целиот свој сјај. Сега е ваш ред да патувате до волшебните основи на hogwarts ® во оваа сложувалка од 3000 парчиња ОД ВОДОЛИЈА. Предизвик? Сигурно и ќе обезбеди часови забава и за сериозните загатки и за обожавателите. Водолија хари Потер хогвортс 3.000-Парче Сложувалка хари Потер навивачите ќе треба да работат својата магија на овој 3000 - парче сложувалка кој Хогвортс Школа За Вештерство и Волшебство ОД ВОДОЛИЈА. Оваа уникатна загатка мери 42 х 35 инчи. Официјално лиценциран хари Потер стока. Нашата техника за прецизно сечење обезбедува совршено вклопување на сите парчиња загатки, оставајќи практично никаква прашина од загатката зад себе. Ние користиме хартија со дебел квалитет што е без отсјај за да можете да го покажете вашето ремек-дело со гордост.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне