• Свеж
Океан Спреј Кран-Манго Пенлив Сок, 8. Фл Оз, Брои

Океан Спреј Кран-Манго Пенлив Сок, 8. Фл Оз, Брои

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Океан Спреј® Пенливиот Пијалок Од Сок Од Кран-Манго е вкусен и нискокалоричен начин за уживање во освежувачкиот, јасен, смел вкус на сок од брусница и тропски манго заедно со уникатните здравствени придобивки од брусницата. Направен со овошен сок и освежителна газирана вода, овој шумлив пијалок од сок од брусница манго е уживање за целото семејство. Со само 80 калории по порција, Ocean Spray® Пенлив Пијалок Од Сок Од Кран-Манго го прави добивањето добар извор на витамин Ц забавно и удобно. Многу низок натриум и секогаш без вештачки вкусови или конзерванси, Ocean Spray® Пенлив Пијалок Од Сок Од Кран-Манго е направен со вистински овошен сок и е шампанско освежување за кое можете да се чувствувате добро! Океански Спреј Пенлив Пијалок Од Сок Од Кран-Манг 6-Пакет, 8,4 Мл Лименки јасен, чист вкус на вистински брусница директно од мочуриштето само 80 калории и многу низок пијалок од сок од натриум Додадете Океански Спреј® Пенлив Пијалок Од Кран-Манго За да го оживеете вашиот омилен сезонски пијалок Направете Океански Спреј® Пенлив Пијалок Од Сок Од Кран-Манго дел од вашиот дневен рутина. Нашиот пенлив пијалок од сок од брусница манго е само 80 калории, истовремено обезбедувајќи добар извор на витамин Ц со секоја чаша. Океан Спреј® Пенливи Кран-Манго Сок Пијалок е одличен дегустација и ќе ги задоволи вашата жед за забава. Пробајте го нашиот вкусен Океански Спреј® пенливи вкусови На Пијалоци Од Сок Од Брусница како Пијалок Од Сок Од Кран-Малина®, Пијалок Од Сок Од Кран-Лимонада, Пијалок Од Сок Од Кран-Грозје И Пијалок Од Сок од Брусница! Пробајте тропско Прскање денес!Состојки : Смачкан мраз2 унци редовен или Диетален Океански Спреј® Кран-Манго", Пијалок Од Сок Од Манго Од Брусница1 унца сок од ананас1 унца темна или зачинета гласина Насоки за кора Од портокал : Наполнете старомодно стакло со кршен мраз. Додадете сокови и рум; промешајте 20 секунди за да се комбинираат состојките. Излупете портокал преку коктел. Бришење раб од стакло со кора; додадете кора за пиење. Прави 1 порција. Проверете ја нашата веб-страница за повеќе вкусни рецепти користејќи Океански Спреј® Пенлив Пијалок Од Сок Од Кран-Манго. Зошто Океански Спреј Задругата За Океански Спреј е горда што е во сопственост на повеќе од 700 семејни земјоделци. Од нашите фарми до вашата трпеза, Океанскиот Спреј и нашите земјоделци од брусница вложуваат големи напори да растат производи на одговорен начин, така што потрошувачите секогаш можат да сметаат на свежи, квалитетни и одржливо произведени производи од нас. Нашите вработени се обединети со овие семејни фарми во заедничка цел да ја разгорат страста за нашите брусница ширум светот и да ви донесат производи со добрина. 6-Пакет На Пенливи Кран-Манго? Сок пијалок конзервамногу ниско натриум пенливи брусница манго пијалок со само 80 калориикрцкавиот, чист вкус на вистински Брусница директно од богад Океан Спреј® Пенливо Кран-Манго? Сок Пијалок за заживување на вашиот омилен сезонски пијалок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне