• Свеж
Лес Беж Здрав Сјај Мелем За Усни-Среден од Шанел за Жени - 0. оз Кармин

Лес Беж Здрав Сјај Мелем За Усни-Среден од Шанел за Жени - 0. оз Кармин

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Овој професионален комплет за лак за нокти е формулиран со технологија за тројна пигментација за богата покриеност во еден слој и вистинска покриеност во два слоја. Дава ултра долготрајна и лак со висок сјај со неверојатна носливост. Лес Беж Здрав Сјај Мелем За Усни-Среден од Шанел За Жени-кармин од 0,1 мл.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне