• Свеж
Рј Рагби Широк Јаз 1 4оз Жига Црна Кука

Рј Рагби Широк Јаз 1 4оз Жига Црна Кука

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Офсет Поентрецес Очевидец Гапсид-На-Страна И Тркалање Акцијаидеал За Карпести Дното Риболов Дизајниран Од Страна На 2003 Басмастер Класичен Шампион И 2006 Риболовец На Годината, Мајкл "Ајк" Јаконели, ВМЦ" Ајк Одобрени " Рагби Жига располага со уникатна глава која е всушност крст помеѓу тркалезна глава и фудбалска глава. Обликувана исто како рагби топка, па оттука и нејзиното име, таа е една од најразновидните можни глави за жига. Можете да го рибите преку карпи или чакал, преку плевел, околу пристаништата за чамци, каде и да помислите да го фрлите, и тоа дава убиствена акција од страна на страна, тркалање на вашата мамка. Нејзината офсет кука, исто така, ви овозможува Да тексас-опрема мека пластика и екстра широк јаз и супер остра точка овозможи да се приспособат на било кој стил на мека пластика, додека, исто така, зголемување на вашиот сооднос кука до. Вдлабнатото око на линијата дури штити од замки, плевел и абразија од подводни пречки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне