• Свеж
Скоти Длабочина Моќ

Скоти Длабочина Моќ

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Сетот За Ремени Скоти #1128 ги вклучува применливите ремени (1 голем, 1 мал) погоден за електрични спуштачи со Длабочина од 2 ремени (модели од 2000 година и порано).Карактеристики : - Сет За Појаси Скоти #1128-Вклучува : два ремени - 1 голем, 1 мал-Применлив за електрични спуштачи со Длабочина од 2 ремени (модели од 2000 година и порано) Скоти Длабочина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне