• Свеж
Женска Беспрекорна Камизола

Женска Беспрекорна Камизола

DEN 319.52

Од стока
Во продавницата

Мејденформ Секојдневно Измазнување Беспрекорна Камизола (12584). Добијте најмногу удобност и измазнување од вашиот ден што е можно повеќе во оваа беспрекорна, мазна камизола од микрофибер. Карактеристики обликување панели долж стомакот и назад за да се изедначи и тенок вас. Заоблени деколте. Рушинг на врвот центар фронт за форма. Покриените еластични ремени се прилагодуваат во задниот дел со обложен метален хардвер. Беспрекорни страни за непречено вклопување. Лесен за удобно носење. Одлично за носење соло во топло време и како основен слој во постудено време. Нашата Беспрекорна Камизола може да се носи како парче за слоевитост во вашата облека или може да се носи невидливо под вашата облека. Во секој случај, ќе ви се допаднат резултатите. Совршена за секојдневно носење, нашата камизола ви дава мазна, беспрекорна поддршка, дури и под вашите најсоодветни облеки. Прилагодливи ремени за рамо за прилагодено вклопување. Удобна секојдневна контрола која ќе ви помогне да го измазните стомакот, половината и грбот. Оваа камизола е задолжителна за секојдневно и работно носење. Исто Како и моминскиот стил на малопродажба 12584.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне