• Свеж
Рамен титаниумски прстен со еден вонреден жлеб анодизиран во сина боја

Рамен титаниумски прстен со еден вонреден жлеб анодизиран во сина боја

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Овој титаниумски прстен од воздушно вселенско одделение е анодизиран сина и е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипо-алергичен. Оваа ставка има вклопување во луксузна удобност. 8мм рамен титаниумски прстен со еден вон-центриран жлеб енодизиран во сина боја : овој титаниумски прстен од 7мм со воздушна вселенска оценка е силен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне