• Свеж
Спинпоп Телефон Зафат и Удар За Телефони И Таблети - Огледало Шема

Спинпоп Телефон Зафат и Удар За Телефони И Таблети - Огледало Шема

DEN 271.84

Од стока
Во продавницата

Спинпоп Телефонскиот Стисок и Штандот го олеснуваат користењето на телефонот онака како што требаше да се користи. Спинпоп Телефонскиот Стисок е универзално компатибилен со сите главни Паметни Телефони, вклучувајќи i Phone, Samsung, Motorola, итн. Без разлика дали снимате селфи, се занимавате со вашето омилено шоу или Се Соочувате со вашиот #состав. Начините на кои можете да го користите Вашиот Спинпоп се бесконечни! # доверба #Предност и направете селфи со една рака со кој било телефон или таблет. Бидете шеф со повеќе задачи и испраќајте пораки со една рака. Гледајте ги вашите омилени блогери, филмови и ТВ серии без раце. Само поп за користење и колапс за да се постават рамни. Покажете го вашиот личен стил со стотици ексклузивни изгледи од цврсти бои до вашите омилени модели, цитати и дизајни. Избегнувајте ги ноќните мириси на лицето кога се обидувате да го користите телефонот во кревет и да се збогувате со #стариот начин на користење на вашиот телефон! Подобрен Зафат : Зафатот На Телефонот СПИНПОП обезбедува сигурно држење на вашиот телефон, намалувајќи го ризикот од случајни капки. Лесно Ракување : со едноставен механизам за вртење, поп, туркање и заклучување, користењето на телефонот со овој стисок е ветре. Подобрени Селфи Фотографии : Снимајте подобро селфи и уживајте во вашите омилени филмови или емисии со зголемена удобност и стабилност. Погодност Со Една Рака : Мултитаскинг без напор додека остварувате повици или испраќате текстови со само една рака. Дизајн За Заштеда На простор : склопувачкиот дизајн му овозможува да лежи рамно кога не се користи и лесно да се вклопи во вашиот џеб. i Phone Компатибилен : специјално дизајниран Како Телефонски Зафат за iphone. Универзална Компатибилност : Погоден за задниот дел на повеќето паметни телефони. Опција за боја : Достапна во стилска сребрена завршница за оние кои бараат допир на софистицираност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне