• Свеж
Чиста Вода Сува Торба со Ремен За Рамо

Чиста Вода Сува Торба со Ремен За Рамо

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Водоотпорна сува кеса за складирање на чиста вода со ремен за рамо е сува торба за навивање која е совршена за одржување на вашите најважни работи суви еден ден на плажа или патување со кану. Почувствувајте ја леснотијата да знаете дека вашите скапоцености се заштитени, само фрлете ја опремата во вреќата со вода, превртете ја надолу и добро е да одите на следната авантура. Сувата кеса за чиста вода ќе ви помогне да ги заштитите вашите предмети од прашина, вода, снег, дожд и сите видови штети. Закопчајте ја торбата за да се чувствувате сигурно и направете ја погодна за отворање или затворање. Можете да складирате многу работи и да ги одржувате суви, како што се облека, мапи, книги, камери, електрична опрема и други предмети. Нашата вреќа за вода за складирање на чиста вода е многу лесна и компактна што ја прави неопходна сува торба за сите ваши планови за патување, лесна за преклопување и цврсто спакувана во багаж со која било големина. Сувата торба за чиста вода е водоотпорна и опремена со прилагодливи ремени за рамо во стилот на ранец кои се додаваат за стабилност. Чиста вода сува торба за складирање. Прилагодлив ремен за рамо. Лесно преклопете за складирање и е лесен. Вклучува : Една (1) торба. Ги одржува вашите предмети суви насекаде.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне