• Свеж
Каролини Богатства ЦК5263ДС Холандски Бантам Пилешко Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Црвена, 6х6, разнобојни

Каролини Богатства ЦК5263ДС Холандски Бантам Пилешко Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Црвена, 6х6, разнобојни

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Каролини Богатства CK5263 DS66 Холандски Бантам Пилешко Љубов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, Црвена, 6x6, разнобојни Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични холандски Bantam Пилешко уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот денот На Вљубените со овој ден на Вљубените декоративен Метален Принт. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Љубовта е. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 6 инчи на 6 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Внатрешни или надворешни отпечатоци Од алуминиумски уметнички дела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне