• Свеж
Женски Кревети Јакни Женски Печатени Дуксер Кардиган Висока Улица Обичен Хоп Метал Патент Јакна

Женски Кревети Јакни Женски Печатени Дуксер Кардиган Висока Улица Обичен Хоп Метал Патент Јакна

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Пол : Жени. Должина : редовно. Стил : Секојдневен,моден. Повод : Секојдневно, Секојдневно. И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Палта Обложени Фланелни Таило Јакна Ом Јакна Ноќна Лесна Јакна Нејасни Јакни Плус Големина Долга Кожна јакна табела Со Големина : . Големина : S Биста : 102cm/40.16" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 68cm/26.77"Големина : М Биста : 106cm/41.73" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 70cm/27.56"Големина : L Биста : 110см/43.31" рамо : 48см/18.90" ракав : 62см/24.41" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 114см/44.88" рамо : 50см/19.69" ракав : 63см/24.80" должина : 74см/29.13"големина : xxl биста : 120см/47.24" рамо : 52см/20.47" ракав : 64см/25.20" должина : 76см/29.92"големина : хххл Биста : 129см/50.79" рамо : 54см/21.26" ракав : 65см/25.59" должина : 78см/30.71" материјал : памук И Спандекс. Дише И Удобно. Женски Лесни Јакни Облечени Јакни За Надворешна Облека Облека За Жени Одговара На Јакни Голема и Висока Јакна. Прилика : Дневно, Патување, Дома, Одмор, Одмор И Така Натаму. Заumn И Зима, пролет,aut. Женска Облека Женски Јакни И Палта Женска Јакна Топло Загревање Палто Женски Јакна со Качулка. Погоден За Повеќето Форми На Тело, Ве Прави Да Изгледате Повеќе Мода И Трендовски. Женски Јакни Со Висока Големина Ги Затвораат Женските Женски Јакни под 20 Облози За Јакна за Одење јакна. Карактеристики : Печатени, Качулка Јака Метал Патент, Облека Удобно Мека Јакна Блузи Жените Целосна Поштенски Женски Врвови Лесна јакна Мразеше јакна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне