• Свеж
Фустани За Жени Без Ракави Мини Над Коленото Повик Лето В - Вратот Печатени Фустан Светло Сина м

Фустани За Жени Без Ракави Мини Над Коленото Повик Лето В - Вратот Печатени Фустан Светло Сина м

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Материјал : Должина На Ракавот Во Полиестерстил : Должина На Облека Без Ракави : Над Колена Стил На Вратот : Стил На Врат : Стил На Врат : Минипатерн : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Летна Пригода : Семејство, Одмор, Плажа, Патување. Вклучен пакет : 1 Женски Фустан. Големина : С САД : 6 Биста : 94см/37.01" Должина : 98см/38.58" Ракав : 13см/5.12" Рамо : 36см/14.17" Големина : М САД : 8 БИСТА : 98см/38.58" Должина : 99см/38.98" Ракав : 13.5 см/5.31" Рамо : 37см/14.57" Големина : л сад : 10 Биста : 102см/40.16" Должина : 100см/39.37" Ракав : 14см/5.51" рамо : 38см/14.96" Големина : XL us : 12 биста : 106см/41.73" должина : 101см/39.76" ракав : 14.5 см/5.71" рамо : 39см/15.35" Големина : xxl us : 14 биста : 110cm/43.31" должина : 102cm/40.16" ракав : 15cm/5.91" рамо : 40cm/15.75" големина : xxxl сад : 16 биста : 114cm/44.88" должина : 103cm/40.55" Ракав : 15.5 cm/6.10" рамо : 41см/16.14" големина : ххххл сад : 18 биста : 118см/46.46" должина : 104см/40.94" ракав : 16СМ/6.30" рамо : 42см/16.54" големина : хххххл сад : 20 биста : 122см/48.03" Должина : 105см/41.34" ракав : 16,5 см/6,50" рамо : 43 см/16,93" материјал : изработен Од Полиестер, ткаенина погодна За кожата, мека текстура, удобна И дише, погодна За женска нежна кожа. Моден изглед : женски мини Дизајн Без Ракави Без Врат, може да се изберат повеќе модели, светли бои, атрактивен, елегантен и трендовски женски фустан Над коленото. Повод : летен фустан за кошула. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Големина : С САД : 6 ;Големина : М САД : 8 ;Големина : Л САД : 10 ;Големина : ХЛ САД : 12 ;Големина : 2ХЛ САД : 14 ;Големина : 3ХЛ САД : 16 ;Големина : 4ХЛ САД : 18 ;Големина : 5ХЛ САД : 20.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне