• Свеж
Ноќта На Вештерките Костими За Жени Се Вклопуваат И Одблесокот Фустан Заштеди Круг Вратот Печатени Коленото Должина Фустан Лабава Долги Ракави Мини Фустан, Бургун

Ноќта На Вештерките Костими За Жени Се Вклопуваат И Одблесокот Фустан Заштеди Круг Вратот Печатени Коленото Должина Фустан Лабава

DEN 335.84

Од стока
Во продавницата

ИРОИНИД Ноќта На Вештерките Костими За Жени Се Вклопуваат И Одблесокот Фустан Заштеди Круг Вратот Печатени Коленото Должина Фустан Лабава Долги Ракави Мини Фустан, Бургундија 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3. Овој фустан е толку убав! Колку е удобно! Не пропуштајте го овој фустан што мора да го носите.4.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.Тркалезна за секојдневно носење.Информации за производот : Пол : Женски Материјал : полиестерокција : Забава, Секојдневно, Секојдневен Стил : Секојдневно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧЕ ФУСТАН ОДЛИЧНО За МНОГУ ПРИЛИКИ : Овој костим е одличен за забави За Ноќта на Вештерките, сценски настапи, фустани и други тематски забави. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Стилски Подарок : Ако барате внимателен и стилски подарок За Ноќта на Вештерките за жени, го најдовте! Нашиот фустан прави одличен подарок за пријателите, семејството, љубовниците. Носејќи го овој костим, ќе изгледате секси, модерно и зачудувачки. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95cm/37.40 "Должина : 95cm/37.40 " Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 59cm/23.23 " Големина : M Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 96см/37.80 " Рамо : 40см/15.75" Ракав : 59.5 см/23.43 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Должина : 97cm/38.19 " Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 60cm/23.62 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31 "Должина : 98см/38.58 " Рамо : 42см/16.54" Ракав : 60.5 см/23.82 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45.28 "Должина : 99см/38.98" Рамо : 43см/16.93 "Ракав : 61см/24.02". секси костими за ноќта на вештерките за жени. секси косплеј облека за жени. костими за ноќта на вештерките за возрасни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне