• Свеж
Без граници женски памучни спанде бикини гаќички

Без граници женски памучни спанде бикини гаќички

DEN 319.36

Од стока
Во продавницата

Оди подалеку од основните со гаќички со бикини со цврсти тонови или шарени, слатки отпечатоци. Овие гаќички од без граници додаваат забавна и удобна алтернатива на вашите основни задолжителни страни со нејзината ткаенина што може да се дише со детали за истегнување. Моделот е 5’10 ”и носи големина на S. Еластична половината. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Женски гаќички за бикини од без граници. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне