• Свеж
Јокохама адван летна гума 235 45Р 98И бсв Одговара: 2010 - НИСАН Алтима СР, 2013-Спорт На Хонда Спорт

Јокохама адван летна гума 235 45Р 98И бсв Одговара: 2010 - НИСАН Алтима СР, 2013-Спорт На Хонда Спорт

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Јокохама адван а052 235/45Р18 98И бсв летна гума јокохама адван а052 235/45Р18 98И бсв летна гума Одговара : 2013-16 Форд Фузија Титаниум Хибрид 2015 Нисан Алтима СЛ 2015 ХОНДА Спогодба ЕКС-Л 2014-19 Киа Душа ! 2017 Хонда Спорт Специјално Издание 2015 Хјундаи Соната Ограничено 2.0 Т 2016-17 Хјундаи Соната Спорт Техника 2016 Хонда Спорт 2008-12 Хонда СПОГОДБА ЕКС-Л 2020-21 Тесла 3 Стандард Плус 2020-21 Тојота Камри СЕ Ноќница 2013-14 Нисан Алтима СВ 2017-18 Форд Фузија Енергија Платина 2022-23 Тесла 3 Долг Дострел 2013 Киа Соул 4у Луксуз 2019-20 Форд Фузија Сел Хибрид 2015-17 Крајслер 200 Ц 2017-19 Тесла 3 Долг Дострел 2018-19 Тојота Камри Ксе 2021-23 Киа К5 Екс 2016-17 Киа Оптима СХ ограничена 2016-17 Нисан Алтима Ср 2019 Хјундаи Соната Хибриден Луксуз И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне