• Свеж
Клајн Алатки 8-11 16 ОАЛ, 1-7 16 Должина На Вилицата 1-3 16 Ширина На Вилицата, Странични Клешти За Сечење

Клајн Алатки 8-11 16 ОАЛ, 1-7 16 Должина На Вилицата 1-3 16 Ширина На Вилицата, Странични Клешти За Сечење

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Клајн Алатки 8-11/16 " ОАЛ, 1-7/16" Должина на Вилицата x 1-3/16 "Ширина На Вилицата, Странични Клешти За Сечење Стандардна Вилица, Глава Во Стилот На Нова Англија, Пластични Рачки За Натопување Клајн Алатки 8-11/16" ОАЛ, 1-7/16" Должина на Вилицата x 1-3/16" Ширина на Вилицата, Странични Клешти за Сечење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне