• Свеж
Инктастично Богатство На Мими Денот На Свети Патрик Виножито И Златен Подарок Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастично Богатство На Мими Денот На Свети Патрик Виножито И Златен Подарок Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте на вашиот нов мал леприкон со овие, Мими Богатство Свети Патрик Ден Виножито И Злато Дете Маица. Прави подарок за 1-Ви ден На свети Патрик на големо бебе за Вашиот внук или внука! Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастик Мими Богатство Свети Патрик Ден Виножито И Злато Дете Краток Ракав Маица Унисекс ЛАВАНДА 4Т. симпатична најава за бременост свети Патрик!. Прави подарок за 1-Ви ден На свети Патрик на големо бебе за Вашиот внук или внука!. Добредојдовте на вашиот нов мал леприкон со овие, Мими Богатство Свети Патрик Ден Виножито И Злато Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. патрик детски внук мими баба баба семејство дете тенџере на облаци срца патрикс патис јц предучилишна детска облека облека.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне