• Свеж
Лило & Бод Ликови Класичен Ќебе Практичен Кревет Покрие Лесен За Роденденски Сувенири Подароци

Лило & Бод Ликови Класичен Ќебе Практичен Кревет Покрие Лесен За Роденденски Сувенири Подароци

DEN 399.84

Од стока
Во продавницата

Детали за производот. . . `+Материјал НА ПРОИЗВОДОТ : Изработен од најдобрите ткаенини и материјали, можете да го допрете квалитетот на овој фланелен микрофибер, мала тежина, тенок допир може да ја почувствува многу меката и мека текстура, може да се користи како шал и ќебе, ова е многу прекрасно. Ви нуди голема удобност во студена зима или соба за наизменична струја. . . Детали за дизајнот : Уникатен дизајн на невидливи шевови, може да се користи како украс за дневна соба/дом, а вашето домашно милениче исто така ќе сака да биде со вас. Додадете дополнителна текстура на вашиот декор и ја претвора вашата соба во привлечен простор со овој едноставен, но елегантен елегантен дизајн. Завиткајте го преку стол, кауч или кревет за да додадете стилски допир во вашата дневна соба или спална соба. . . Quelket совршена големина за да се користи како дремка ќебе, климатизација слободно време ќебе, итн. Играње на компјутер, и да се биде вашиот најинтимен партнер. Користете го на софата и креветот, не само што може да ужива во омилената ТВ програма на семејството, туку и да ужива во среќното време со семејството, што е топло и пожелно. Исто така е многу погоден за семејни активности на отворено, спорт и плажи. Софа, претерана грижа или патување. . . Qule : ЗА да се обезбеди мекост во текот на целата година и да се спречи натрупување, се препорачува да се мие ова ќебе во машина со топла вода на нежен циклус одделно; исушете се на ниска температура и без собирање по миењето и сушењето. . . ?ТОПОЛ ПОДАРОК : ова супер меко ќебе е специјално дизајнирано за интимна љубов, најблиски, пријатели, деца подароци, убаво и меко ќебе е да им донесе топлина и мир на умот, но и да им донесе насмевка, радост и љубовно чувство. Ќебето е специјално дизајнирано како подарок за изненадување за луѓе како печурки, ќе ги надмине вашите очекувања или очекувањата на примачот на подарок и ќе ви донесе крајна мекост и топлина. . . Бланке Големина : . . 32х47инч/80х120см. . 39х59инч/100х150см. . 51х59инч/130х150см. . 59х79инч/150х200см. . . Пакет : . . 1 х Ќебе. Пријатна, мека и подебела. Здраво и еколошки печатење. Лесен за чистење и грижа. Издржлив и одличен подарок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне