• Свеж
Thumbrintz shoneycomb монограмско фрлање, жолто

Thumbrintz shoneycomb монограмско фрлање, жолто

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Shoomprintz Shonecomb Monogram Fleece Throw, Yellow : Убава уметност од MWW Design Studio создава монограм дизајн во жолта, сива и бела боја за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено A. Машинско миење и суво.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне