• Свеж
Поедноставување На Јасен Накит И Козметички Организатор Бо Со Бамбус Капак

Поедноставување На Јасен Накит И Козметички Организатор Бо Со Бамбус Капак

DEN 312.64

Од стока
Во продавницата

Совршен организатор за вашата комода или ноќна маса, поедноставен јасен организатор. Дизајниран како јасна кутија што ви овозможува лесно да ги видите вашите предмети внатре и завршен со цврст капак од бамбус. Доволно стилски за да се изостави како декор и доволно мал за да се вклопи во фиока. Совршен за вашиот накит или мали додатоци. Поедноставување На Средно Јасен Организатор со Капак од Бамбус. Димензии : 7.5 "х 3.75 " х 2.25". Јасен организатор ви овозможува лесно да ги видите вашите предмети одвнатре. Цврст Бамбус Капак што седи уредно на врвот. Совршено складирање за накит, шминка и додатоци. Средно Јасен Организатор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне