• Свеж
Краток ракав за чудо на нација Краток ракав ткаена кошула од вратоврска, големини 4- & плус

Краток ракав за чудо на нација Краток ракав ткаена кошула од вратоврска, големини 4- & плус

DEN 399.84

Од стока
Во продавницата

Класичното копче надолу добива трендовски ажурирање со оваа кошула со камп-камп од Wonder Nation. Симпатичните ракави со ролна манжетни додаваат на лесната удобност и стил, што го прави совршено спарување со сите нејзини омилени шорцеви, фармерки и каприс за суштински изглед на топло време. Само на. Материјал : . Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : јака од точка. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долман кратки ракави со ролни манжетни. Ockебови : 1 џеб за лепенка на градите. Карактеристики : вратоврска пред. Врзајте го предното копче надолу кошула за девојчиња од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне