• Свеж
Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'Chie's Freedom Wings' Peathers - Пинк, бело

Wynwood Studio Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'Chie's Freedom Wings' Peathers - Пинк, бело

DEN 240.00

Од стока
Во продавницата

Крилата на слободата на Чи е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Пистата Авенија мода и глам wallид уметност платно ги отпечати пердувите на „Слободата крилја на чии“ - розови, бели : ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема на пердуви за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне