• Свеж
Wynwood Studio Canvas Илустрирани лисја II цветни и ботанички ботаники wallидни уметности платно печати зелено светло кафеава 20x30

Wynwood Studio Canvas Илустрирани лисја II цветни и ботанички ботаники wallидни уметности платно печати зелено светло кафеава

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Дајте му на вашиот дом декор уникатен изглед со илустрирани лисја II од платното во студиото Wynwood, прекрасно парче лисја од лисја, изработено со вештина и стил од автентични уметници во САД. Печатено со врвни мастила на висококвалитетно платно за да се обезбеди неговиот потпис зелена и светло-кафеава нијанса се издвојува додека се спротивставува на бледнее. Неговите убави детали и зачудувачки финиш го прават ова уметничко дело совршен завршен допир до вашиот wallиден декор. Платно отпорно на смалување, професионално рака се протега во рамка од дрво дебелина од 0,75 инчи. Печатено со употреба на висококвалитетни мастила за да се гарантира дефиниција и живописни бои. Пристигнува подготвени да висат. Вклучени се нокти и закачалка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне