• Свеж
Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'High Stegels High Fashion Shoes - црна, црвена боја

Wynwood Studio Fashion and Glam Wall Art Canvas Prints 'High Stegels High Fashion Shoes - црна, црвена боја

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Пистата авенија мода и глам wallидни уметности платно печати „високи потпетици високи модни“ чевли - црна, црвена. Високи потпетици висока мода, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема за чевли за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне