• Свеж
Ступел Индустрии Те Сакам Додека Кравите Доаѓаат Фраза Инспиративна Сликарска Галерија Завиткана Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Те Сакам Додека Кравите Доаѓаат Фраза Инспиративна Сликарска Галерија Завиткана Платно Печатење Ѕид Уметност

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 16 х 1,5 х 20 Големи : 20 х 1,5 х 30 Х-Големи : 30 х 1,5 х 40 Преголеми : 36 х 1,5 х 48. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Фраза, Семејство, Љубов, Ќе Те Сакаме Додека Кравите Не Се Вратат Дома. Дизајн Од Ericка Билапс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне