• Свеж
Визир Надворешни Очила За Сонце Што Се Повлекуваат Крема За Сончање Спортска Капа Анти-УВ Капа За Риболов На Плажа Капи За Сонце Виолетови

Визир Надворешни Очила За Сонце Што Се Повлекуваат Крема За Сончање Спортска Капа Анти-УВ Капа За Риболов На Плажа Капи За Сонце

DEN 211.04

Од стока
Во продавницата

Тежина : Околу 150 Грама. Стил : Слободно Време. Материјал : Полиестер. Применлив Пол : Женски. Карактеристики : Удобно И дише, зголемување на областа за заштита од сонце и спречување на ветер, песок и прашина. Големина : Како Што Е Прикажано Слики. Категорија На Производи : Шапка За Сонце. Пакување : 1 парчиња . Поради рачно мерење, постојат некои грешки. Визир Отворено Се Повлече Очила За Сонце Сончање Спортски Капа Анти-УВ Плажа Шапка Риболов Капи Сонцето Капи ВИОЛЕТОВА.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне