• Свеж
Ханзидакд Женски Кошули Fall И Зима Долги Ракави V-Вратот Полиестер Плус Големина Печатени Кошули Розова 3XL

Ханзидакд Женски Кошули Fall И Зима Долги Ракави V-Вратот Полиестер Плус Големина Печатени Кошули Розова 3XL

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 98см/38.58" Должина : 66см/25.98" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 102см/40.16" Должина : 67см/26.38" Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 БИСТА : 108см/42.52" Должина : 68см/26.77" големина : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Сад : 10 биста : 116cm/45.67" должина : 69cm/27.17" ГОЛЕМИНА : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 Еу : 42 сад : 12cm : 122cm/48.03" должина : 70cm/27.56" ГОЛЕМИНА : XXXL Велика Британија : 18 еу : 44 сад : 14 биста : 128cm/50.39" должина : 71 CM/27.95" големина : Xxxxl велика британија : 20 еу : 46 сад : 16 биста : 134cm/52.76" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35" големина : xxxxl велика Британија : 22 еу : 48 сад : 18 биста : 140 CM/55.12" должина : 73cm/28.74"ханзидакд женски кошули fall и зима долго РАКАВ V-ВРАТОТ ПОЛИЕСТЕР плус големина Печатени кошули розова 3xlfeatures : материјал : женските кошули се направени СО Висококвалитетен Материјал, КОИ СЕ ФЛЕКСИБИЛНИ И ДИШАТ. Не гледај прекудизајн : Женски Кошули, секојдневен дневен комплет облека за дневна облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стилприлика : Fall И Зима,патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен животсовршен Подарок : Кошули, извонредна мода и секси дизајн. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате : Погоден За жени од сите форми и големини.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате сезона : Spr Зима Пролетен Пол : Женска Пригода : Дневна,Деловна,Свадба, Забава Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Тенок Стил Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување или Сув Пакет со Линија вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Облека : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Женските Кошули се направени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат. Не гледам. Дизајн : Женски Кошули, секојдневен дневен салон за облека, модна улична облека што излегува, покажете свој стил. Повод : Fall И Зима, патување, шопинг, собирање пријатели, забави, патување за одмор, излегување, дома, секојдневен живот. Совршен Подарок : Кошули, исклучителна мода и секси дизајн. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате. Големина : Погоден за жени од сите форми и големини.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. По Продажбата : нашата продавница поддржува враќање на стоката во рок од 30 дена по добивањето на стоката, давајќи ви посигурно шопинг искуство. Услугата за клиенти е онлајн цел ден. Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне