• Свеж
Маици Pxiakgy за жени Женски Блузи Кријат Стомачна Туника Маици Со Кратки Ракави Лето Хенли Симпатична Маица Фустан Обични Блузи Сива+М

Маици Pxiakgy за жени Женски Блузи Кријат Стомачна Туника Маици Со Кратки Ракави Лето Хенли Симпатична Маица Фустан Обични Блузи

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Биста : 92cm/36.22" Ракав : 17cm/6.69" Должина : 70cm/27.56" . Големина : М Биста : 96см/37.80" Ракав : 18см/7.09" Должина : 71см/27.95" . Големина : Л Биста : 100см/39.37 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 72см/28.35" . Големина : XL Биста : 104cm/40.94" Ракав : 20cm/7.87" Должина : 73cm/28.74" . Големина : XXL Биста : 108cm/42.52" ракав : 21cm/8.27" Должина : 74cm/29.13" Жените Врвови Кријат Стомачна Туника Маици Со Кратки Ракави 2023 Лето Хенли Симпатична Маица Облечени Секојдневни Блузикарактеристики : материјал За Дишење : жени плус големина бохо врвовите се направени со лесен и мек материјал, дише,тече,облечен секојдневен, ПРИЈАТЕЛСКИ НАСТРОЕН Кон Кожата, а не проѕирен.Погоден за сите типови на тело : Прилагодете го целокупниот сооднос на телото. Овој летен облечен врв одлично го крие вашиот стомак и несигурности.Широк спектар на стилови за задоволување на вашите индивидуални потреби.летни резервоари за жени 2023 обични,летни резервоари за жени плус големина,летни резервоари за жени секојдневни,летни резервоари за жени секојдневни,летни резервоари за жени секси,летни врвови за жени 2023 обични плус големина,плус големина летни врвови секси,женски врвови со кратки ракави плус големина,кошули со копчиња со кратки ракави за жени плус големина,кошули со кратки ракави кошули жени плус големина,графички маици за жени плус големина. Машинско Миењеповеќе начини за носење : ова лето бохо врвовите можат да бидат спарени со хеланки, секојдневни фармерки и секојдневни шорцеви. Совршен за запознавање, излегување, одмор, работа и шопинг.Женските Врвови Кријат Стомачна Туника Маици Со Кратки Ракави 2023 Лето Хенли Симпатична Маица Облечена Секојдневна Блузаматеријал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 180gpackage големина : 25x22x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.). Материјал : Полиестер, Спандекс. Пакетот содржи : 1 КОМПЈУТЕР дама маица. Женски маици црни 3xl 4xl xxl комплет l тенок фит долг V-врат бели модерни изреки со долги ракави памучна женска преголема бела 3/4 рака елегантна 5xl 10er 10 m 5 маскирна 3d обоена xxxl 4 печатена пакет кружен врат еластан парче блуза женска елегантна бела црна со долги ракави проверена шифон бела секси црна дирндл блуза чипка висока-фустан со блуза со врат dress долга проверена свадба до колена црвени бели блузи Дирндл Бела празнична долга празнична преголеми врвови со кратки ракави женски секси есенски спортски сјај чипка елегантна женска деколте со долги ракави исечено без грб големи димензии чипка зима без раменици големи големини лабава долга ххл преголема фитнес комплет со кратки ракави исечени Тинејџерки Деца.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне