• Свеж
Долна Облека Жени Едно Парче Секси Чипка Долна Облека Комбинезони Боди Теди Споени Долна Облека

Долна Облека Жени Едно Парче Секси Чипка Долна Облека Комбинезони Боди Теди Споени Долна Облека

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Жените Едно Парче Секси Чипка Долна Облека Комбинезони Боди Теди Споени Долна облека информации за Производот : боја : Црн Материјал : Сезона На Полиестер : Пролет, Лето,Aut, Зимски Стил : Тип На Секси стил : Ракав За Наметка : Долг Ракав Како Да се мие : Ладно Место За Миење Раце : Меден Месец, брачна ноќ, Забава за долна Облека,облека за спиење, Денот на Вљубените.итн Пакет : 1 Х Детали За Долна Облека : овој едноделен костум може да биде поврзан со многу панталони или здолништа, како и јакна однадвор. Чипката на овој едноделен костум е многу посебна, како пеперутка.Исклучителна романса еластичноста на Комбинезонот е многу добра, повеќе ќе ја истакне вашата фигура. Може да ве придружува преку меден месец, забава, секоја убава ноќ тоа е добар подарок За вашиот љубовник, семејство, пријатели И соработници Големина Под Биста Половината Л 70~88см/27.5"~34.6" 72-92см/28,4-36,2" Големина : Л Под Биста : 70~88см/27,5"~34,6" Половината : 72-92СМ/28,4-36,2" Табела Со Големина : Големина : С Под Биста : 62~80см/24,4"~31,5" Половината : 64-80СМ/25,2-31,5"Големина : М Под Биста : 66~84см/26,0"~33,1" половината : 68-88см/26,8-34,6"големина : Л под биста : 70~88СМ/27,5"~34,6" Половината : 72-92см/28,4-36,2"големина : xl под Биста : 74~92СМ/29,1"~36,2" Половината : 75-96СМ/29,5-37,8"Големина : 2хл под биста : 78~96см/30,7"~37,8" половината : 78-100СМ/30,7-39,4" Удобно И Дише. Уникатен Дизајн. Висок Квалитет. Боја Како Што Е Прикажано. Совршен Подарок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне