• Свеж
Hfolob Кардигани За Жени Женски Кардиган Со Долги Ракави Напред Со Џебови Лесен Кардиган Секојдневен За Жени Паѓаат Облека

Hfolob Кардигани За Жени Женски Кардиган Со Долги Ракави Напред Со Џебови Лесен Кардиган Секојдневен За Жени Паѓаат Облека

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 100см/39.37" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 61см/24.02" Должина : 80см/31.50" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 106см/41.73" Рамо : 42.5 см/16.73" Ракав : 62см/24.41" ДОЛЖИНА : 82 CM/32.28" големина : l велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 112cm/44.09" рамо : 44cm/17.32" ракав : 63cm/24.80" ДОЛЖИНА : 84 CM/33.07" големина : xl велика британија : 14 еу : 40 сад : 10 биста : 118cm/46.46" рамо : 45,5 СМ/17,91" ракав : 64см/25,20" должина : 86см/33,86" големина : Ххл велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 124см/48,82" РАМО : 47СМ/18,50" ракав : 65см/25,59" должина : 88см/34,65" Женски Долг Ракав кардиган КАРДИГАН НАПРЕД СО ЏЕБОВИ лесен кардиган секојдневен за женикарактеристики : лесни и доволно ладни : со користење на плетени ткаенини, Неверојатно Меки, дише, одличен сјај, пријателски за кожата и лесни кардигани со кратки ракави за Жени, ЗАВЕСИ УБАВО, ЕЛАСТИЧНИ, удобни и Лежерни за носење. Овој летен кардиган може да ве одржува удобни и ладни во топла пролет или топло лето. Достапно во богати стилски цврсти бои и шик стил на цветни отпечатоци, целосно темпераментот и вкусот на женката, многу ласкави.Практичен Дизајн : овој трендовски краток ракав отворен преден кардиган за жени, така што лесно можете да ги ставите рацете во џебовите, многу опуштено. И корисно за чување клучеви или други лесни потребни предмети при шетање или работа. И дизајнот на изгледа стилски и уникатен. Пријатно во текот на сите години наоколу во овој моден женски јакна со кратки ракави.Применлива Пригода : можете да ја носите оваа предна завеса отворена јакна со кратки ракави за жени лесна со џебови и за свечени и за неформални прилики, што е лесно, елегантно, пристојно и самоуверено. На пр. Интервју / Канцеларија / Работа / Деловни Преговори / Црква / Училиште / Дома / Запознавање / Одмор / Забава / Фестивал / Паб / Излети / Подароци. за ладна канцеларија или кул ноќи. И тоа е особено погодно за носење во пролет, лето иumn, и без излегување од мода.Колку Е Лесна Грижа И Носење : машина за перење Или рачно перење во ладна вода. Поради транспортот, облеката што ја добивате може да се збрчка, но не грижете се. Ве молиме измијте ги нежно со чиста ладна вода, а повеќето брчки ќе исчезнат откако ќе висат да се исушат.Што Добивате : ќе добиете многу различни видови стилски начин да го носите овој црн кардиган со кратки ракави. На пример, тоа е за слоевитост над овие дневни облеки : едноставна маица, туника, разни резервоари, во комбинација со фармерки, шорцеви, хеланки или разни секојдневни панталони за опуштено преземање на женската трендовска мода 2023 година.Сезона : Зимски И есенски пол : Женски Материјал : Полиестер(Вештачка Памучна Твила) Декорација : Должина На Без Ракави : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузална Спарете ги овие џемпери од кардиган со фармерки/хеланки, боди/резервоар/маица и станови за прекрасен изглед! Овој лесен кардиган можете да го носите и во ладни утра, прекумерно климатизирана канцеларија или ветровита вечер. Прилика : Пролет, fall, зима, забава, датум, одмор, секојдневно носење, работа, дома, шопинг, семејно обединување, враќање дома, идеја за подарок за пријателите и семејството. кардиган џемпери за жени. кардигани за жени трендовски. трендовски кардиган за жени 2023 година. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне