• Свеж
Време и Тру жени, Божиќни Пижами За облека што одговара на семејството,комплети син ќерка,меки,Црни, Момчиња Девојки Божиќна Мода Слатки Решетки Елен Печатење Врвн?

Време и Тру жени, Божиќни Пижами За облека што одговара на семејството,комплети син ќерка,меки,Црни, Момчиња Девојки Божиќна

DEN 204.96

Од стока
Во продавницата

Облека што одговара на семејството, одлична за специјални настани, семејни собири, празници, патувања итн. Не само што се вклопуваат за мама и Ќерка, туку и се обидуваат СО роднини, добри пријатели ПОВЕЌЕ! Божиќ е еден од најубавите празници на сите времиња, така што нема да сакате да го пропуштите ова! Момчиња Девојки Божиќ Мода Симпатична Решетка Елен Печатење Врвни Панталони Одговараат На Семејството Родител-Дете Носат Детски Карактеристики : . Овие пижами за боди се совршени за спиење. Само закопчајте го вашето семејство во овие пижами за нозе и гушкајте се под капаците за да останете топли за време на студената зимска ноќ!. Овие соодветни пижами за парови и семејства сигурно ќе бидат хит за одмор. Подарете им Ги на најблиските За Божиќ, родендени или која било друга посебна пригода. Изберете од неколку различни стилови. Достапни во голем број на бои.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне