• Свеж
Егми Женски Летни Ремени За Слабеење Едното Рамо Плисирани Со Висок Струк Секојдневни Панталони За Нозе Печатени Комбинезони Ромпер

Егми Женски Летни Ремени За Слабеење Едното Рамо Плисирани Со Висок Струк Секојдневни Панталони За Нозе Печатени Комбинезони

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Женски Летни Ремени За Слабеење Едното Рамо Плисиран Висок Струк Обични Панталони За Нозе Цврст Комбинезон Ромпер Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен, Половер, Цврст, Ромперс,Комбинезони,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Секојдневна блуза Аутунм. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Дизајнот го прави повеќе секси и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Aut/Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Пригода : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : Асиметричен Стил На Јака : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Едно Рамо Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачете Или Исушете Го Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Ромперзизираат.УСУКЕУ Биста Должини Мали483476-96см/29,92-37,80"66см/25,98"138см/54,33"М Медиум6103682-102см/32,28-40,16"72см/28,35"140см/55,12"Л Голем8123888-108СМ/34.65-42.52"78см/30.71"142см/55.91"xl X-Large10144094-114cm/37.01-44.88"84cm/33.07"144cm/56.69"XXLXX-Large121642100-120cm/39.37-47.24"90cm/35.43"146cm/57.48"Size : Големина С. : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 76-96cm/29.92-37.80"Половината : 66cm/25.98" Должина : 138cm/54.33 " Големина : M Големина. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 82-102cm/32.28-40.16 "Половината : 72cm/28.35 " Должина : 140cm/55.12"Големина : L Големина. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 88-108cm/34.65-42.52 "Половината : 78cm/30.71 " Должина : 142cm/55.91"Големина : XL Големина. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 94-114cm/37.01-44.88 "Половината : 84cm/33.07 " Должина : 144cm/56.69"Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 100-120cm/39.37-47.24 "Половината : 90cm/35.43" Должина : 146cm/57.48 " оваа облека нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода. Оваа лесна облека нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне