• Свеж
Racerback Комбинезон Шпагети Ремени Гроздобер Paisley Целокупната Комбинезон, Виолетова, М

Racerback Комбинезон Шпагети Ремени Гроздобер Paisley Целокупната Комбинезон, Виолетова, М

DEN 199.52

Од стока
Во продавницата

Тркач Без Ракави Комбинезон Шпагети Ремени Долго Лето Гроздобер Пејсли Целокупната Комбинезон 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку. 2.Совршен за на отворено, вокација, спорт, дневно фи и ласкање на сите типови на тело.Погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат воumn или зима. 3.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.Одлично за фармерки или хеланки. 4 Совршено Со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн 5.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Пролет,Лето Пол : Жени Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Памук,Спандекс Стил На Ракав : Редовна Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женски Комбинезон Големина Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата С 8 10 38 90см/35.43" 125см/49.21" М 10 12 40 95см/37.40" 126см/49.61" Л 12 14 42 100см/39.37" 127см/50.00" Xl 14 16 44см/41.34" 128см/50.39" Xxl 16 18 46 110см/43.31" 129см/50.79" xxxl 18 20 48 115см/45.28" 130см/51.18" xxxxl 20 22 50 120cm/47.24" 131cm/51.57" Xxxxxl 22 24 52 125 CM/49.21" 132cm/51.97" големина табела : големина : s сад : 8 ua : 10size : M сад : 10 ua : 12size : l сад : 12 ua : 14size : xl us : 14 ua : 16 Големина : Xxl Сад : 16 Ua : 18size : Xxxl Сад : 18 Ua : 20 Материјал : Изработен Од Висококвалитетна памучна мешана ТКАЕНИНА, Мека И Пријателска За Кожата, Отпорна НА АБЕЊЕ и Еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и сушење, удобна за носење. Боја на големина : различни бои и големини од кои можете да изберете, лесни за вклопување на кој било тип на тело, погледнете ги деталите за нашиот производ во спецификациите. Специјален дизајн : комбинезонот има џебови кои го олеснуваат излегувањето од дома. Можете да поставите мали предмети, како што се пари, ткива, мобилни телефони, клучеви, банкарски картички итн. Додаток : Одлично со јакни, патики, сандали, потпетици и капа на плажа како надворешна облека. Совршен комбинезон за лето. Носете кардиган преку комбинезон со широки нозе во ладно време. Прилика : стилски едноделен ромпер со еластичен струк за плажа, забава, одмор, канцеларија, улична облека, коктели, секојдневие. Нега на облека : миење раце Со Ладна вода или нежно перење во машина,не избелувајте,исушете го воздухот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне