• Свеж
Хамак За Домашни миленици Хрчак Хамак Двослоен Висечки Кревет Гнездо За Мачка Хрчак Верверица

Хамак За Домашни миленици Хрчак Хамак Двослоен Висечки Кревет Гнездо За Мачка Хрчак Верверица

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : 1. Мала Импровизирана Лежалка За Миленичиња : импровизирана лежалка за кафез за миленичиња е двослојна геометриска лавиринт хамак, која обезбедува повеќекратна игра и крие простор, зголемувајќи ја забавата на малото милениче.2. Премиум Материјал : хрчакот хамак е изработен од меко корално руно и арктичко руно, удобно и топло, универзално за сите сезони.3. Удобно Гнездо : обликот на дупката може да обезбеди приватен простор за вашето домашно милениче, така што миленичето може да ја добие најдобрата релаксација и да го намали стресот.4. Практична Инсталација : со кука, лесно можете цврсто да го поправите малото гнездо во кафезот.5. Широка Примена : импровизирана лежалка за миленичиња е погодна за разни мали животни, удобни импровизирани лежалки за шиншили, порове, зајаци, заморчиња и други мали миленичиња.Спецификации : Име : Двослоен Пет Кејџ Хамак Материјал : корално руно+арктичко руно големина : С : околу 20*20см/7,9*7,9 инчи; М : околу 34*34см/13,4*13,4 инграм тежина : с-50ГР, л-95гпакување : Спротиставување : с-погоден : хрчаци, златни мечки, цветни младенчиња верверица, мед кученца И Други Мали Миленичиња За Качување.Л-погоден : верверица, возрасен цветен глушец, порове, мачка и други релативно големи миленичиња.Список за пакување : 1*Импровизирана Лежалка За Домашни Миленици Мала Импровизирана Лежалка За миленичиња : импровизирана лежалка за кафез за миленичиња е двослојна геометриска лавиринт хамак, обезбедувајќи повеќекратна игра и скријте простор, зголемувајќи ја забавата на малото милениче. Премиум Материјал : хрчакот хамак е изработен од меко корално руно и арктичко руно, удобно и топло, универзално за сите сезони. Удобно Гнездо : обликот на дупката може да обезбеди приватен простор за вашето домашно милениче, така што миленичето може да ја добие најдобрата релаксација и да го намали стресот. Практична Инсталација : со кука, лесно можете цврсто да го поправите малото гнездо во кафезот. Широка Примена : импровизирана лежалка за миленичиња е погодна за разни мали животни, удобни импровизирани лежалки за шиншили, порове, зајаци, заморчиња и други мали миленичиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне