• Свеж
Мислител Декорација Антички Месинг

Мислител Декорација Антички Месинг

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Паузирајте За Размислување, А Потоа Преземете Ги Животните Подеми и Падови Со Цел и Перспектива. Нашиот Мислител Е Совршена Инспирација Сместена Во Вашата Канцеларија Или Простор За Живеење. Симболично Самостојно Или Може Да Биде Хармонично Поврзано Со Други Предмети.*** Производ 1 Димензии : 7. 1х3х10. 2 Мислител Декорација Антички Месинг.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне