• Свеж
Книга за готвење Во Белата Куќа: сеопфатна циклопедија на информации за домот: готвење, тоалет и рецепти за домаќинство, менија, вечера, бонтон на маса, грижа за болн

Книга за готвење Во Белата Куќа: сеопфатна циклопедија на информации за домот: готвење, тоалет и рецепти за домаќинство, менија,

DEN 1143.68

Од стока
Во продавницата

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прилагодување на барање како целосна кожа, печатење На Златен Екран Напред, Кожа Во Боја, книга во Боја итн.) Препечатено во 2019 година со помош на оригиналното издание објавено долго назад [1900]. Оваа книга е отпечатена во црно-бело, обврзувачка за шиење за подолг живот, Отпечатена на Висококвалитетна Хартија, преголема според Сегашните стандарди, професионално обработена без промена на нејзината содржина. Бидејќи ова се стари книги, ние ја обработивме секоја страница рачно и ги правиме читливи, но во некои случаи некои страници што се замаглуваат или недостасуваат или црни дамки. Ако тоа е мулти волумен во собата, тогаш тоа е само еден волумен, ако сакате да нарачате одредена или сите количини може да не контактирате. Очекуваме дека ќе ја разберете нашата принуда во овие книги. Оваа книга ја најдовме важна за читателите кои сакаат да дознаат повеќе за нашето старо богатство, па ја вративме на полиците. Се надевам дека ќе ви се допадне и ќе ги дадете вашите коментари и предлози. Ланг : - енг, Страници 622. ДОПОЛНИТЕЛНИ 10 ДЕНА ОСВЕН НОРМАЛНИОТ ПЕРИОД НА ИСПОРАКА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ ЗА КНИГИ ВРЗАНИ ЗА КОЖА. КОМПЛЕТНАТА КОЖА ЌЕ ВЕ ЧИНИ ДОПОЛНИТЕЛНИ 25 УСД, ОСВЕН КНИГИТЕ ВРЗАНИ ЗА КОЖА. {ДОСТАПНО Е И ФОЛИО ИЗДАНИЕ.} Книга за готвење Во Белата Куќа : сеопфатна циклопедија на информации за домот : готвење, тоалет и рецепти за домаќинство, менија, вечера, бонтон на трпеза, грижа за болните, здравје сугерираат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне