• Свеж
Јуловеит Машка Секојдневна Работа Карго Панталони Пешачење На Отворено Панталони Со Повеќе Џебни Воени Камо Борбени Работни Панталони Тактички Панталони Армиски

Јуловеит Машка Секојдневна Работа Карго Панталони Пешачење На Отворено Панталони Со Повеќе Џебни Воени Камо Борбени Работни

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Опис : . Машки Рип Стоп 100% Памучни Тактички Панталони На Отворено Без разлика дали сте на безбедносен детал, се подготвувате за патување на отворено, поминувате еден ден на полигонот за пиштоли или работите цел ден, потребни ви се пар тактички панталони кои се удобни, издржливи и ги држат сите најважни работи без да ве опуштат или истрошат.Спецификации : . 1. Затворање на патент2. Материјал : 100% памук, рип-стоп ткаенина што се третира со финиш отпорен на солзи. Обезбедува удобност и перформанси во речиси секоја активност, рекреативна и оперативна.3. Тежок појас со проширени јамки за појас, обезбедува удобно вклопување; Зајакнато меѓуножје и колено за зголемено движење и ја подобрува удобноста и флексибилноста. Карактеристики : . Отпорен на гребење, дише, лесен; Штити од течности, нечистотија, дамки, истури и почва; Добро за сите сезони.Машките тактички панталони се одлични за активности на отворено и секојдневно носење, особено за пешачење, лов, качување, возење велосипед, аирсофт, пукање, обука на армијата, работа итн.забелешки : . Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : . 1 Х Мажи Товарни Панталони Виесакајте Машка Секојдневна Работа Карго Панталони Панталони За Пешачење На Отворено Мулти Џебни Воени Камо Борбени Работни Панталони Тактички Панталони Армиски Камо Панталони со 6/8 Џебови.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне