• Свеж
Метал Полирање Мелење Глава, Мелење Главата, Лесен И Пренослив, Практични И Економични, Издржливи За Електроника Различни Калапи

Метал Полирање Мелење Глава, Мелење Главата, Лесен И Пренослив, Практични И Економични, Издржливи За Електроника Различни Калапи

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Метална Полирање Мелење Глава, Мелење Глава, Лесен И Пренослив, Практични и Економични, Издржливи За Електроника Различни Калапи Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Глава За Мелење : Волна : Прибл. 15мм/0,6 инквантити : 10 парчиња : Погоден За полирање на разни калапи, електроника, стакло, опрема, накит, метални, неметални површини, конусни огледала и други делови. Список на пакети : 10 х Мелење Глави Изработени од висококвалитетна волна, кои се користат за полирање на разни конкавни и нерамни површини. Погоден за полирање на разни калапи, електроника, стакло, накит, неметални површини итн. Лесен за ракување, ефектот на полирање е извонреден и опсегот на употреба е широк. Компактна големина, лесна и пренослива, која е лесна за носење и складирање. Вкупно 10 парчиња глава за мелење, практична и економична, што може целосно да ги задоволи вашите потреби.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне