• Свеж
Образование Во Раното Детство За Учење Англиски Флеш Картички, Едукативни Играчки, Картички

Образование Во Раното Детство За Учење Англиски Флеш Картички, Едукативни Играчки, Картички

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Карактеристика : 100% сосема нов квалитетобразовни картички специјално дизајнирани за деца кои ќе им помогнат да научат знаењелек дизајн нема да му наштети на кожата на вашето дете разновидните бои ја подобруваат способноста за дискриминација кај децата изработени од еколошки материјали, издржливи и разновидни картички можат да ја подобрат детската интелигенција опис : материјал На Производот : боја на картичка : пакување на производот во боја : тежина на производот во кутија : околу 100производот содржи : 36 х пакет картички : 36 картички во кутија образование за рано детство за учење англиски флеш картички, едукативни играчки, картички.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне