• Свеж
Fnochy Клиренс Заштита Инсекти Нето Градина Цвет Зеленчук Растителни Заштита Пребивање Тунел

Fnochy Клиренс Заштита Инсекти Нето Градина Цвет Зеленчук Растителни Заштита Пребивање Тунел

DEN 1278.40

Од стока
Во продавницата

Заштита од инсекти Нето Градинарски Цвет Растително Растение Заштитете Го Тунелот За Пребивање Опис : може повторно да се користи, измие со вода по употреба, складира и може да се користи следно year.It може совршено да ги заштити сите видови мали инсекти, да ги заштити посевите од штета и е поблаг и безопасен од прскањето пестициди.Овозможува навлегување на воздух и влага во споредба со недишењето nonwovens.It се препорачува како "отвратителен од инсекти" за пролет и aut отпорен на ветер, отпорен на мраз, 360 степени заштита на културите спецификации : Боја : беломатеријал : Полиетилен Фночи Клиренс Заштита Од Инсекти Нето Градинарски Цвет Растително Растение Заштитете Го Тунелот За Пребивање Fnochy Услуга : ние обезбедуваме услуга за одговор во рок од 48 часа. Можете да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Во исто време, со нетрпение ги очекуваме вашите предлози кои ќе ни помогнат да се подобриме, што ќе биде движечка сила за да одиме напред!. Опис : . Може повторно да се употреби, да се измие со вода по употреба, да се складира и да се користи следната година. Може совршено да ги заштити сите видови мали инсекти, да ги заштити посевите од штета и е поблаг и безопасен од прскањето пестициди. Овозможува навлегување на воздух и влага во споредба со неткаен материјал што не дише. Се препорачува како" средство против инсекти " за пролет иumn. Ветер-доказ, мраз-доказ, 360-степен заштита на културите. Спецификации : . Боја : бела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне