• Свеж
Маѓепсници Трошка Топла Фолија Плоча - Калиграфија Азбука Украс

Маѓепсници Трошка Топла Фолија Плоча - Калиграфија Азбука Украс

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Светкавите Плочи Со Топла Фолија додаваат прекрасни карактеристики на фолија на секој проект од картички до мешани медиуми и многу повеќе. Тие се дизајнирани да се користат со Системот За Топла Фолија Со Сјај На Магии (се продаваат одделно). Овој пакет содржи Украс Од Калиграфија азбука : една плоча од 3, 5х4, 5 инчи. Увезени. Маѓепсници Трошка Топла Фолија Плоча - Калиграфија Азбука Украс.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне